Головна  →  Новини  →  5 червня 2019

Ігор Довбань: Цьогоріч на Солом’янці відремонтують рекордну кількість прибудинкових територій

Ігор Довбань: Цьогоріч на Солом’янці відремонтують рекордну кількість прибудинкових територій

У Солом’янському районі цього року планується капітально відремонтувати 151 двір, що вдвічі більше порівняно з результатами робіт останніх років. Про це заявив голова Солом’янської адміністрації Ігор Довбань під час ранкової інспекції стану виконання ремонту прибудинкових територій в районі.

Разом з керівником РДА об’їзд вулиць, зокрема бульв. Вацлава Гавела, 48/24, просп. Комарова, 38А та  вул. Василенка, 8, 8Б, провели перший заступник голови Володимир Бялковський, начальник КП “Керуюча компанія”, начальник профільного управління адміністрації та керівники ЖЕДів.  

“На благоустрій і загалом відновлення району ми подавали запит майже на 1 млрд грн. На жаль, сьогодні маємо тільки 20% від необхідної суми. Та навіть за таких умов будемо максимально ефективно використовувати цей ресурс. Так, цьогоріч плануємо відремонтувати в Солом’янському районі 151 двір, що вдвічі більше тої кількості прибудинкових територій, які були оновлені за останні роки”, - заявив керівник РДА, наголосивши, що розвивати район допомагає безпосередньо мер Києва та народний депутат Дмитро Андрієвський.


Зазначимо, що з 2016 по 2018 роки в районі відремонтували тільки 78 об’єктів. У ході перевірки ремонту асфальтного покриття прибудинкових територій Ігор Довбань також звернув увагу на необхідності покращення благоустрою самих дворів. У зв’язку з цим очільник району дав завдання відповідним комунальним підприємствам відновити зовнішній вигляд усіх дитячих майданчиків та посилити контроль щодо своєчасного вивозу сміття в районі.
 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена