Головна  →  Новини  →  4 липня 2019

У Солом’янському районі оновлюють вулицю, яка більше 40 років не бачила ремонту

У Солом’янському районі оновлюють вулицю, яка більше 40 років не бачила ремонту

У Солом’янському районі, місцевість Совки, триває комплексний ремонт вулиці Охтирської. Голова районної держадміністрації Ігор Довбань перевірив, як дорожники виконують роботи.

“До кінця поточного тижня довгоочікуваний ремонт дорожнього покриття і тротуарної частини на Охтирській, а це 2,5 тис. кв.м, буде повністю завершено. Наразі “Київавтодор” проводить підготовчі роботи, завтра укладатиме верхній шар асфальту. Радий, що жителі ОСН “Совки”, які звертались до райдержадміністрації з проханням посприяти у ремонті, і діти з прилеглого дитячого садку, скоро зможуть ходити вулицею, не боячись зламати ноги”, - заявив очільник району.

Під час огляду спільно з начальником КП “ШЕУ” Олександром Климовим, він додав, що дорожнє покриття вул. Охтирської, яка пролягає від вул. Каменярів до вул. Кайсарова, не бачило ремонту більше 40 років.

Також найближчим часом у районі розпочнеться капітальний ремонт вулиці Борщагівської, на сьогодні вже проведено тендерну процедуру та визначено виконавця робіт. Зокрема, з масштабних дорожніх проектів, якими займається комунальна корпорація “Київавтодор”, цьогоріч будуть проведені проектні роботи з повного асфальтування вулиць Світлогорська та Радищева.

“Вкрай важливим для нас є продовження вул. Суздальської до Повітрофлотського проспекту з будівництвом шляхопроводу через залізничні колії. На проектування цих робіт в 2019 році передбачено 1 млн грн”, - резюмував голова району Ігор Довбань.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена