Головна  →  Новини  →  19 липня 2019

У ЦНАПі Солом’янського району навчали відвідувачів спілкуватись мовою жестів

У ЦНАПі Солом’янського району навчали відвідувачів спілкуватись мовою жестів

У Центрі надання адміністративних послуг, який розташований на першому поверсі Солом’янської адміністрації, відбувся унікальний інклюзивний захід “Почути кожного”. В рамках заходу районний ЦНАП спільно з Київською організацією УТОГ привернули увагу відвідувачів до проблем людей з вадами слуху та питання покращення безбар’єрного середовища в Україні

“Серед нас є люди, які жодного разу не чули своє ім’я, які більше ніколи не почують звуки літнього вечора або перестали чути гуркіт великого міста”, - розповіли учасники заходу, нагадавши, що погіршення слуху або його повна втрата можливі в будь-якому віці з різних причини. Це спадковість, шумове забруднення, отити, інфекційні захворювання, лікування антибіотиками тощо.

Щоб подолати комунікативний бар'єр і допомогти людям з порушенням слуху легше соціалізуватись, у солом’янському ЦНАПі провели усім охочим майстер-клас із жестової мови. Мови, яка, до речі, є другою за розповсюдженістю в Україні. 

Зазначимо, що для команди ЦНАПу Солом’янського району обслуговування осіб з вадами слуху не є проблемою. Окрім планшета з можливістю зв'язку з перекладачем жестової мови, адміністратори також постійно проходять відповідні курси.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена