Головна  →  Новини  →  15 серпня 2019

Солом’янський район посилив співпрацю з Муніципальною вартою

Солом’янський район посилив співпрацю з Муніципальною вартою

Солом’янська РДА і “Муніципальна Варта” об’єднали зусилля для збереження майна громади району. Про це заявив виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Бялковський під час робочої зустрічі з керівником районного підрозділу громадського формування "Муніципальна Варта" Олексієм Синюковим. 


У нараді також взяли участь заступник голови РДА, директор КП Керуюча компанія, представники громадського формування, адміністрації та житлово-експлуатаційних дільниць. Насамперед учасники обговорили важливість охорони комунального майна району та недопущення проявів вандалізму і крадіжок. Зокрема, розграбування ліфтового обладнання, що спричиняє зупинку ліфтів у житлових будинках. Також порушили питання боротьби з незаконною торгівлею та необхідності проведення систематичних рейдів на таких локаціях.  

“В досить непростий для країни час наше завдання, на районному рівні, шукати усі можливі шляхи для забезпечення громадського порядку і збереження комунальної власності в Солом’янському районі. І саме співпраця з “Муніципальною Вартою” є реальним кроком для підтримки публічної безпеки і порядку”, - сказав в.о. голови РДА.

Керівник “Муніципальної Варти” зазначив, що до формування можуть приєднуватись усі мешканці, які прагнуть зберігати порядок у своєму районі, на своїй вулиці та у будинку. 

Після обговорення планів подальшої співпраці та рукостискання представникам формування запропонували робочі кімнати, де в майбутньому може розміститись їх штаб.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена