Головна  →  Новини  →  5 вересня 2019

Володимир Бялковський обговорив з молоддю реалізацію проектів Громадського бюджету-2020

Володимир Бялковський обговорив з молоддю реалізацію проектів Громадського бюджету-2020

Для успішного втілення проектів Громадського бюджету-2020 у Солом’янському районі виконувач обов’язків голови РДА Володимир Бялковський розпочав серію зустрічей з їх авторами.  

На першій робочій нараді по ГБ-2020 разом з представниками профільних підрозділів РДА та за участі активних студентів і мешканців обговорили 11 ініціатив. Йдеться про реалізацію молодіжних хабів та платформ на території КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед них: №406 — комплект скелелазних зачіпок для олімпійської траси на швидкість “SpeedHolds”, №453 — молодіжний науковий простір на Солом’янці, №618 — школа акустичної безпеки, №1077 — лабораторія з мікроелектроніки, №1322 “КПІ V-Sound” - безкоштовний музичний простір та ін.

Під час спілкування з авторами Володимир Бялковський підкреслив важливість таких проектів для розвитку і самореалізації молоді. Також додав про абсолютну підтримку з боку райдержадміністрації.

“Головне координація один з одним. Я закликаю наші підрозділи активізуватись і разом з авторами, які нам завжди готові допомогти і піти назустріч, відпрацювати єдину позицію. Більше таких активних людей - більше корисних проектів для району”, - заявив в.о. голови РДА. 

Спільними зусиллями учасники напрацювали майбутні кроки у втіленні проектів. Зокрема, визначення виконавців робіт з боку районної адміністрації та завчасна підготовка необхідних документів для успішного проведення тендерів і початку робіт. 

Нагадаємо, завдяки Громадському бюджету кияни щороку реалізують сотні проектів, які поліпшують життя столиці. Наступного року за кошти міста лише у Солом’янському районі планується втілити 49 важливих і цікавих ідей мешканців. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена