Головна  →  Новини  →  19 вересня 2019

У Солом’янському районі перевірили готовність спецтехніки КП “Керуюча компанія” до зими

У Солом’янському районі перевірили готовність спецтехніки КП “Керуюча компанія” до зими

Сьогодні в комунальному підприємстві “Керуюча компанія”, яке обслуговує житловий фонд Солом’янського району, перевірили готовність спецтехніки до роботи в осінньо-зимовий період.

Оглядали автопарк підприємства заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Олександр Малихін та виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський.

У КП “Керуюча компанія” відзвітували, що повністю готові до зустрічі з зимою. Для подолання наслідків негоди восени та взимку буде задіяно 20 одиниць снігоприбиральної техніки, 2 автовишки, автокран, 2 нові машини аварійно-ремонтної служби та сучасний екскаватор. Останні одиниці техніки успішно використовуються протягом року, що дозволяє бригаді комунальної служби оперативно реагувати на звернення мешканців.

Під час виїзду також перевірили наявність у кожній окремій одиниці спецтехніки аптечок, вогнегасників, GPS-навігаторів та наявність спецодягу. Особливу увагу приділили питанню створення відповідних умов праці для робітників та облаштування приміщень для комфортного відпочинку.

“Вчасно підготовлена техніка, реманент, забезпечення зимовим одягом працівників - запорука безперебійної та ефективної роботи комунальників. І сьогоднішня перевірка засвідчила високий рівень готовності КП “Керуючої компанії” району до негоди”, - підкреслив Володимир Бялковський. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена