Головна  →  Новини  →  22 жовтня 2019

У Солом’янському районі увічнили пам’ять загиблого воїна-афганця Олега Антоненка

У Солом’янському районі увічнили пам’ять загиблого воїна-афганця Олега Антоненка

Сьогодні у школі №64 Солом’янського району відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна-інтернаціоналіста, випускника цього навчального закладу Олега Федоровича Антоненка.

Вшанували пам’ять відважного українця його рідна сестра Лариса Антоненко, заступниця голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко, бойові побратими, воїни-афганці, педагогічний колектив школи та учні.

«35 років тому в Афганістані обірвалося життя нашого земляка, який для кожного сьогодні з нас є взірцем мужності, сили духу та вірності присязі. Олег виконував свій військовий обов’язок і віддав найцінніше, що мав. А наш святий обов’язок сьогодні – пам’ятати про його подвиг і тисячі інших українців, які боролись за світлі ідеали. Допоки ми живі — житиме пам’ять і про них!», - заявила Олена Горпинченко.

Пам’ять загиблого воїна усі присутні вшанували хвилиною мовчання, запаленням свічок та покладанням квітів до меморіального знаку.

Довідка

Антоненко Олег Федорович – народився 22 жовтня 1959 року у Києві. Отримав спеціальну військову освіту. У квітні 1983 року лейтенанта Антоненка переводять до Афганістану, де він продовжив свою службу у складі 783-го окремого розвідбатальйону в м. Кундуз провінція Кундуз. На чолі своєї групи неодноразово брав участь у бойових операціях, проявивши себе хоробрим воїном. Навіть отримавши поранення, Олег продовжував керувати діями свого взводу. 23 листопада 1984 року помер внаслідок важкого поранення та значної втрати крові. Посмертно нагороджений орденом Червоної зірки.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена