Головна  →  Новини  →  28 листопада 2019

У будинках Солом’янського району продовжують створювати доступний простір

У будинках Солом’янського району продовжують створювати доступний простір

У Солом’янському районі для полегшення заїздів маломобільних груп населення до будинків встановлюють елементи доступу. Так, за зверненням мешканки тимчасовий пандус з’явився біля будинку на вул. Борщагівська, 129/131. Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Бялковський особисто обстежив його технічні норми та можливість користування.

У КП «Керуюча компанія» розповіли, що пандус є тимчасовим, адже для повноцінної конструкції, кут нахилу якої повинен відповідати нормативним 8 градусам, потрібна розробка проекту і капітальне будівництво. Це питання буде детально опрацьовуватись з мешканцями будинку.

Під час перевірки можливості користування пандусом Володимир Бялковський доручив комунальному підприємству виконати додаткові роботи для зручнішого пересування. Він підкреслив, що в житлових будинках необхідно продовжувати розвивати доступний простір для всіх категорій населення.

Крім того, Володимир Бялковський провів виїзну нараду на вул. Яблонська, 1, де спільно з КП «Київтеплоенерго» та мешканцями обговорили актуальні питання з належного теплопостачання. Як результат – вже завтра спеціалісти «Київтеплоенерго», якому належить обладнання, проведуть ремонтні роботи для покращення температурного режиму у будинку.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена