Головна  →  Новини  →  2 грудня 2019

Олена Горпинченко привітала Київський медичний коледж ім. П. І. Гаврося з 80-ю річницею заснування

Олена Горпинченко привітала Київський медичний коледж ім. П. І. Гаврося з 80-ю річницею заснування

Київський медичний коледж ім. П.І. Гаврося у Солом’янському районі, який виховує Нобелівських лауреатів, відзначив 80-ту річницю з дня заснування. З нагоди свята заступник голови райдержадміністрації Олена Горпинченко привітала один із найпрестижніших українських закладів вищої освіти.

«Всі ми знаємо, що Солом’янський район досить медичний: тут багато лікарень, фахових інститутів, навчальних закладів. І ми пишаємось тим, що потужний медичний коледж ім. П.І.Гаврося функціонує саме у нас. Дякуємо кожному викладачеві, що виховує нове покоління лікарів! Дякуємо кожному студентові, який присвятив своє життя справжньому служінню людям!», - звернулась до присутніх заступник голови РДА, побажавши й надалі примножувати здобутки коледжу.

За багаторічну працю та значний особистий внесок у розвиток медичної освіти Олена Горпинченко нагородила кращих викладачів закладу Листами вдячності Солом’янської адміністрації.

Також в урочистих взяли участь та побажали коледжу процвітання Уповноважений президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник і директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Довідка

Сьогодні Київський медичний коледж ім. П.І.Гаврося — це сучасний навчальний заклад з розвинутою матеріальною базою, що складається з кабінетів і лабораторій. У ньому створені умови не тільки для опанування майбутньої професії, але і для всебічного розвитку студентів: працює бібліотека, читальний зал, спортивний та тренажерний зали, гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена