Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

Вітання в.о. голови райдержадміністрації Володимира Бялковського з нагоди Міжнародного дня волонтера

Вітання в.о. голови райдержадміністрації Володимира Бялковського з нагоди Міжнародного дня волонтера

Сьогодні Україна разом із світом відзначає міжнародний День волонтера. День тих, хто присвятив своє життя іншим! Хто безкорисливо готовий прийти на допомогу та з палкою відданістю бажає змінити свою країну на краще!

Без розрахунку на визнання й нагороди волонтери піклуються про здоров’я дітей і дорослих, тварин, дбаючи про їх комфорт і безпеку. А від початку війни на Сході України волонтерські рухи стали одним із символів віри та незламності духу. Бо ж героїчно допомагають нашим хлопцям на передовій, нерідко – ризикуючи власним життям.

Дякую кожному з волонтерів, зокрема, тим, хто причетний до районних організацій, за активну громадянську позицію, шляхетну жертовність і людську віру в ідеали добра та справедливості. Здоров’я вам, невичерпної енергії, миру у власних домівках і на рідній землі!

Довідка
День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена