Головна  →  Новини  →  20 грудня 2019

Для особливих діток Солом’янського району влаштували особливе свято

Для особливих діток Солом’янського району влаштували особливе свято

У передноворічний час, коли трапляються справжні дива і навколо витає казкова атмосфера, свято, подібне казці, влаштували й для юних солом’янців з особливими потребами. Так, у Територіальному центрі соціального обслуговування населення району для малечі та їх батьків підготували концертну програму, різноманітні розваги і солодкі подарунки.

З побажаннями до дітей завітали в.о. голови Солом'янської РДА Володимир Бялковський, заступник голови Олена Горпинченко та настоятель Козацької церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Роман.

«Жодні подарунки світу не замінять дитині любові і ласки батьків. Тож нехай ці світлі святкові дні збагатять кожного теплом родинного вогнища, надихнуть на нові маленькі і великі подвиги, та будуть усім нам, дорослим, нагадуванням про те, як важливо кожну мить дарувати любов своїй дитині. Бо ж винагородою стане її щира і непідкупна посмішка!», - наголосив Володимир Бялковський.

За доброю традицією вихованцям Територіального центру з рук в руки передали Віфлеємський вогонь Миру скаути Туристичного клубу гімназії біотехнологій №177 «Мангуп». Цей вогонь пройшов шлях з Єрусалиму, Женеви, Відня, Кракова, а потім потрапив до Києва й Солом’янського району.

Під час святкування усіх присутніх розважали музичними і танцювальними номерами. Та особливо яскраві емоції дітям подарувала зустріч із Святим Миколаєм. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена