Головна  →  Новини  →  31 січня 2020

У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтували стару амбулаторію

У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтували стару амбулаторію

У мікрорайоні Жуляни відкрили для жителів капітально відремонтовану амбулаторію загальної практики – сімейної медицини № 10, що знаходиться на вул. Отця Жураковського, 10. Оновлений медичний заклад оглянула виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко.

В рамках робіт у будівлі відремонтували покрівлю, вхідну групу, усі приміщення з заміною дверних полотен, а також замінили старі вікна на сучасні металопластикові. Крім того, в амбулаторії замінили внутрішні електричні мережі, встановили нові радіатори та енерогоефективні LED-світильники, які дозволяють суттєво заощаджувати.

Оцінили якість виконаних робіт й начальник відділу охорони здоров’я РДА, керівник медичного закладу та представники ОСН «Жуляни», які спільно з районною владою тримали на контролі хід ремонту. 

«Стара амбулаторія, що на вулиці Отця Жураковського, нарешті отримала друге життя. Тепер прийом сімейного лікаря чи здача крові проходить не в зношених від часу приміщеннях, а в комфортних для всіх жителів умовах. Будемо й далі спільно працювати, адже роботи ще багато», - наголосила Олена Горпинченко.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена