Головна  →  Новини  →  25 лютого 2020

У Солом’янському районі ввели нове харчування ще для двох шкіл

У Солом’янському районі ввели нове харчування ще для двох шкіл

Сьогодні одразу дві школи у Солом’янському районі – №12 та №22, які розміщені в будівлі на вулиці Зелена, 12 – приєднались до нового формату харчування «Дабл-меню». Новий підхід дозволяє дітям на власний смак обирати страву з двох запропонованих. Виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко перевірила, як працює шкільна їдальня тепер та що думають про нововведення самі учні. 

Під час візиту Олена Горпинченко спільно з в.о. начальника Управління освіти, директорами шкіл та кухарям обговорили новий підхід до харчування та шкільне меню, яке урізноманітнює раціон дітей. Зокрема, сьогодні дітям на вибір пропонували відварну картоплю, рис з овочами, рибні палички, м’ясно-рибний січеник, салат з буряка та сухариками, огірок солоний, яблука та апельсини, чай та компот. 

Швидко призвичаїтись дітям до «Дабл-меню» допомагали вчителі, які завжди були поруч. А пусті тарілки вже після трапези та схвальні відгуки учнів засвідчили успішну реалізацію проекту. Наразі 11 шкіл у районі перейшли на сучасну систему харчування. Реформа системи дитячого харчування в навчальних закладах району триває.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена