Головна  →  Новини  →  31 травня 2020

Вітання голови Солом’янського району Ірини Чечотки з Днем Києва та Днем столиці

Вітання голови Солом’янського району Ірини Чечотки з Днем Києва та Днем столиці

Шановні солом’янці!

Щиро вітаю вас з Днем Києва та Днем столиці!

Сьогодні наш рідний Київ – гостинне місто з великою душею, багатим культурним та історичним спадком, що переплетений із сучасними досягненнями, відзначає свій 1538 день народження! Це понад 15 століть самобутнього характеру з мальовничими схилами одвічного Дніпра, унікальними пам’ятками архітектури та квітучими каштанами. 

Нашим величавим Києвом давно захоплюються у світі, а він, як щедрий господар, відкриває свої теплі обійми для кожного і запрошує гостей до живої історії, якою дихає кожна вуличка. 

Ми не втомимось зізнаватись в любові до нашого з вами спільного дому, де народились, зростали і закохувалися. А сьогодні – разом творимо нову історію для наших нащадків. Бо ж головне багатство Києва – саме його жителі, солом’янці зокрема, яких об’єднує безмежна турбота до рідного міста, де самовіддано працюють і натхненно творять заради його процвітання та примноження уславлених традицій.

У ці святкові дні від щирого серця бажаю кожній київській родині, кожному солом’янцю міцного здоров’я, родинного тепла, миру, добробуту і незборимої віри у щасливе майбутнє славного міста Києва. 

 

З повагою 

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Чечотка

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена