Головна  →  Новини  →  3 червня 2020

У Солом’янському районі перевірили хід будівництва сучасної школи на Відрадному проспекті

У Солом’янському районі перевірили хід будівництва сучасної школи на Відрадному проспекті

Сьогодні заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп та очільниця Солом’янського району Ірина Чечотка перевірили, як триває масштабне будівництво першої енергонезалежної школи в районі на просп. Відрадний, 36В.

Попри пандемію коронавірусу, яка внесла свої корективи у різноманітні сфери життя, зведення сучасного навчального закладу, що прийме понад півтисячі дітей, йде за планом. На сьогодні активно тривають фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи з укладання плитки в приміщеннях загального користування. На фінальній стадії облаштування дощової каналізації, опалення, вентиляції, пожежної сигналізації та електрики.

Крім того, у червні планується завершити земляні роботи з будівництва ґрунтових теплових насосів, за допомогою яких школа зможе опалюватись та гріти воду за рахунок тепла землі. Такі енергоощадні технології будуть вперше впроваджені у районному закладі освіти.

Під час чергового огляду будівлі спільно з генпідрядником обговорено низку робочих питань та план-графік наступних етапів будівництва, яке тримається на постійному контролі.

Нагадуємо, сучасний заклад освіти вміщатиме навчальні кабінети, гардеробні та медичні приміщення, спортивний зал з роздягальнями, зал хореографії, кабінети образотворчого мистецтва і праці. Також у школі буде читальний зал з абонементом і книгосховищем та актовий зал. Особлива увага приділяється розвитку безбар’єрного простору для комфорту всіх відвідувачів – для цього будівлю обладнають ліфтами та пандусами.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена