Головна  →  Новини  →  4 червня 2020

У Солом’янській РДА відбулася нарада щодо підготовки до призову громадян на строкову військову службу

У Солом’янській РДА відбулася нарада щодо підготовки до призову громадян на строкову військову службу

4 травня у Солом’янській РДА під головуванням очільниці району Ірини Чечотки відбулась робоча нарада щодо своєчасного та якісного проведення призову на строкову військову службу в травні-липні 2020 року.

У нараді взяли участь заступниця голови РДА Олена Горпинченко, військовий комісар Солом’янського району Станіслав Макаренко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районного управління поліції, Київської міської прокуратури №9, медичних закладів та університетів, що діють на території району, а також керівництво і начальники дільниць КП «Керуюча компанія».

Насамперед учасники обговорили питання оповіщення військовозобов’язаних та забезпечення явки призовників до військового комісаріату. Адже, як підкреслив Станіслав Макаренко, сьогодні від несення військової служби ухиляється понад 1 тис. солом’янців-призовників.

За результати наради узгоджено алгоритм дій з підготовки до призову та надані відповідні доручення. Водночас голова району Ірина Чечотка акцентувала на активізації взаємодії всіх присутніх та максимальній зосередженості для належного виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена