Головна  →  Новини  →  23 серпня 2020

Солом’янський район урочисто відзначив День Державного Прапора України

Солом’янський район урочисто відзначив День Державного Прапора України

23 серпня у Солом’янському районі відзначили День Державного Прапора України. На площі перед адміністрацією відбулася  церемонія підняття українського стягу Почесною вартою Національного академії внутрішніх справ.

«Сьогодні ми відзначаємо свято всіх українців. Синьо-жовтий стяг для кожного з нас – не просто кольори, не просто символіка. Це код ідентифікації, який живе в наших серцях і передається з покоління в покоління. Це єдність безхмарного синього неба, що сьогодні символічно височіє над нами, і щедрих врожайних ланів. Бережімо і шануймо наш Державний Прапор, який осяює наш шлях, пробуджує найсвітліші почуття гордості та надихає кожного на нові звершення задля миру та процвітання України», – зазначила голова району Ірина Чечотка.

До урочистого підняття синьо-жовтого стягу долучились учасники бойових дій АТО/ООС Солом’янського району, представники Громадської ради при райдержадміністрації та районної організації ветеранів.

Завершився захід святковим концертом у виконанні військового оркестру Національної академії внутрішніх справ, солістки Київського театру опери та балету Дарина Миколенко, а також вокальної студії «Колорит» НАВС.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена