Головна  →  Новини  →  11 вересня 2020

На Солом'янці відзначили День фізичної культури і спорту

На Солом'янці відзначили День фізичної культури і спорту

Сьогодні, 11 вересня напередодні Дня фізичної культури і спорту, очільниця району Ірина Чечотка та перший заступник голови Олександр Смик відзначили районних працівників галузі фізичної культури і спорту. Захід відбувся з урахування карантинних обмежень.

У вітальному виступі Ірина Чечотка побажала присутнім успіхів у благородній справі – популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом: «Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде взірцем та поштовхом для розвитку фізкультури і спорту. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів».

За особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед дітей, молоді та мешканців району, виховання у молодого покоління відповідального ставлення до власного здоров’я, популяризацію здорового способу життя грамотами та кубками були відзначені керівники секцій, спортсмени, тренери та викладачі-методисти.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена