Головна  →  Новини  →  12 листопада 2020

У Солом’янському районі відбувся другий етап штабного навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій

У Солом’янському районі відбувся другий етап штабного навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій

12 листопада під керівництвом голови Солом’янської РДА Ірини Чечотки, за участі першого заступника та заступників голови відбувся другий етап командно-штабного навчання у Солом’янському районі. На вулиці Олекси Тихого, поруч з навчальним закладом, відпрацьовано дії в разі виникнення НС та видалено аварійне дерево, яке загрожувало життю та здоров'ю мешканців.

До виїзного штабного навчання залучили членів Комісії з питань ТЕБ та НС району – представників відділу цивільного захисту, КП УЗН, КП ШЕУ, КП «Керуюча  компанія». Практичне відпрацювання проходило за участі аварійно-рятувальних служба міста та району, Солом’янського райуправління поліції,  Патрульної поліції Києва та КП «Київміськсвітло».

У ході робіт небезпечну ділянку огородили попереджувальними стрічками та тимчасово обмежили рух транспорту. Для оперативної усунення аварійного дерева була задіяна відповідна спецтехніка.

В рамках виїзду керівництво району також перевірило готовність органів управління цивільного захисту до виконання завдань з ліквідації наслідків у складних умовах осінньо-зимового періоду.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена