Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Департамент територіального контролю міста Києва оголосив конкурс «Разом дбаємо – разом змінюємо»

Опубліковано 04 квітня 2025 року о 08:16
фото

В межах двомісячника з благоустрою оголошується конкурс «Разом дбаємо – разом змінюємо». Мета конкурсу – заохоти мешканців, громадські об’єднання, ОСББ та бізнес до активної участі в благоустрої та озелененні столиці.
Конкурс, який триватиме до 15 травня, проходитиме в соціальних мережах. За умовами конкурсу будуть відзначені найкращі ініціативи, які перетворюють прибудинкові території та зелені зони в доглянуті, гармонійні та комфортні громадські простори.

Частиною весняного двомісячника з благоустрою може стати кожен, об’єднавши свої зусилля з однодумцями та створивши комфортний простір у дворі чи сквері.
До участі запрошуються мешканців столиці, волонтери, ОСББ, громадські організації, активісти, учнівські колективи та всі, хто намагається зробити місто комфортним та сучасним.
Умови конкурсу:
- наведіть лад у дворі, на прибудинковій території чи у громадському просторі - ви можете прибрати сміття, висадити рослини, оновити благоустрій тощо;
- зробіть фото або відео «до» та «після», щоб наочно показати результати своєї ініціативи;
- опублікуйте пост у Facebook або Instagram з офіційним хештегом двомісячника – #60дніввпорядкуванняміста та відмітити Департамент територіального контролю міста Києва;
- заповніть google-форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdJTSJkanD2Or.../viewform

Переможця конкурсу обиратимуть самі мешканці столиці. Усі роботи, подані на конкурс, будуть опубліковані в офіційних соціальних мережах Департаменту. Найкращих учасників визначить громада – за кількістю вподобайок і рівнем активності в коментарях.
Нагородження переможців відбудеться на офіційному закритті двомісячника, де на них чекатимуть подарунки!
Гасло конкурсу – «Разом дбаємо – разом змінюємо» – наголошує на важливості командної роботи та обміну позитивними прикладами. Це чудова нагода поділитися власним досвідом, продемонструвати результати ініціатив і надихнути інших долучитися до змін у місті.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux