Голова Солом’янської РДА Сергій Мовенко зустрівся з мешканцями пошкодженого будинку на проспекті Вацлава Гавела
Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мовенко провів зустріч із мешканцями будинку №25 на проспекті Вацлава Гавела, який зазнав пошкоджень внаслідок ракетного удару 19 липня.
Під час зустрічі було поінформовано про стан виконання відновлювальних робіт. Наразі вже завершено ремонт покрівлі будинку. Одночасно триває виготовлення технічної документації та проведення інструментального обстеження. Після завершення цих етапів буде розроблено проєкт відновлення будинку.
За словами Сергія Мовенка, районна адміністрація докладає всіх зусиль, щоб завершити відновлювальні роботи до кінця 2026 року.
Окрему увагу під час зустрічі приділили питанням, які найбільше турбують мешканців. Зокрема, фахівці районної адміністрації надали роз'яснення щодо отримання матеріальної допомоги, участі в державній програмі «єВідновлення», роботи комісії з обстеження пошкодженого майна, а також відповіли на інші запитання жителів.
«Відкритий діалог із мешканцями є надзвичайно важливим. Це дозволяє оперативно реагувати на проблемні питання, інформувати людей про хід відновлювальних робіт та спільно знаходити необхідні рішення», – зазначив Сергій Мовенко.
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація продовжує координувати всі необхідні заходи для якнайшвидшого відновлення будинку та й надалі інформуватиме мешканців про перебіг робіт.