Марафон «Янголи Святого Миколая» у Солом’янському районі


Крок за кроком ми наближаємося до зимових свят, коли кожна людина вірить у казку та прагне подарунку.
З 10 по 20 грудня у бібліотеках району триває святковий марафон «Янголи Святого Миколая» – це онлайн відео майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних сувенірів, які проходять на сторінці @zbs.solomyanska у Facebook.
Наразі всі охочі уже мають змогу змайструвати різними техніками
янголят із бісеру:
та
Вив’язати новорічну ялинку з ниток:
https://www.facebook.com/zbs.solomyanska/posts/1074801619632254?__cft__[0]=AZUp6m2SxgVteqKloprWlMYQruG2PcOvU6jj5Ee66a5f33IiowQww8T9djrSlxhglji1udkul9ICiv3GMgAwur6VilVFsWkaLRVtap8
Виготовити подарункову шапку святого Миколая:
Зроблені власноруч дарунки можна принести до Центральної районної бібліотеки на вул. Освіти, 14а.
Звідси вони будуть передані дітям з усієї України, які через потребу в постійному гемодіалізі знаходяться на лікуванні у відділенні гематології НДСЛ «Охматдит», а також в Територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району, де зігріють серця самотніх людей літнього віку, якими опікується центр.