Понад 4 тисячі комунальників забезпечують прибирання снігу у столиці


Для прибирання столичних вулиць від наслідків першого снігопаду сьогодні задіяно більше 4 тисяч працівників столичних житлово-комунальних служб та близько 260 одиниць техніки. Для обробки території вже використано майже 340 тонн солі та 132 тонни посипкової суміші.
Найбільше снігу, за інформацією комунальників, випало в північно-західних районах Києва – Святошинському, Оболонському, частково Солом’янському, Голосіївському, Подільському. Дніпровський, Дарницький та центральні райони найменше відчули вплив опадів.
Впорядкування міської території здійснюється зусиллями шхяхово-експлуатаційних служб, зеленбудівців та працівників ЖЕКів. У дворах працює додатково 123 одиниці техніки житлово-експлуатуючих організацій, які забезпечують прибирання прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.
Міська влада також звертає увагу керівників приватних підприємств, зокрема, численних торговельних точок, які працюють у столиці, на необхідність прибирання власної прилеглої території. Це суттєво допоможе міським комунальним службам забезпечити порядок та безпеку на вулицях Києва.