Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Єдність дій: громада і бізнес Солом’янського району підтримують захисників!

Опубліковано 28 жовтня 2025 року о 16:01
фото

У Солом’янському районі продовжують підтримувати тих, хто боронить Україну. Один із місцевих підприємців, власник затишного кафе, разом із командою приготував запашні піци для військових, які проходять лікування у одному з медичних закладів Соломʼянського району.

Цей смачний знак турботи — не просто частування, а прояв щирої вдячності нашим героям за їхню відвагу та самопожертву.

До доброї справи долучилася заступниця голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Марія Александрова, яка передала військовим теплі слова підтримки від усієї громади.

“Кожна така ініціатива — це не просто допомога, а прояв великого серця. Ми вдячні всім, хто ділиться теплом і добром із нашими захисниками”, — зазначила Марія Александрова.

Солом’янська РДА щиро дякує підприємцю та його команді за доброту та справжнє людяне серце, медичним працівникам за щоденну турботу, а військовим за право жити у вільній Україні!

Фотоальбом


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux