Заступниця голови Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація Марія Александрова провела робочу зустріч із представниками платформи «Острів» та Archilife
Заступниця голови Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація Марія Александрова провела робочу зустріч із представниками платформи «Острів» та Archilife — команд, які працюють у сфері міського розвитку, архітектури та культурних проєктів.
Обговорили підготовку архітектурного фестивалю «Чоколокал 2026». Команда Archilife презентувала досвід минулорічної події та бачення цьогорічного фестивалю як частини комплексного дослідження Чоколівки та Солом’янського району — з напрацюванням рішень і локальних ідей для розвитку територій.
Окремо зосередилися на створенні культурного центру «Простір Світличних» — проєкту, спрямованого на збереження локальної спадщини та пам’яті про родину Світличних.
Домовилися не просто про співпрацю, а про конкретні кроки, які можуть бути реалізовані найближчим часом.
За результатами зустрічі — подальша спільна робота над ініціативами.



