Головна  →  Новини  →  30 березня 2015

Керівник району Максим Шкуро підбив підсумки радійного проекту «7 днів у Солом’янському районі»

Керівник району Максим Шкуро підбив підсумки радійного проекту «7 днів у Солом’янському районі»

Впродовж 23 – 29 березня на радіо «Київ» тривав проект «7 днів у Солом’янському районі», під час якого журналісти  розповіли про історію району та його сьогодення.

Про те, як жила Солом’янка цього тижня підсумував голова райдержадміністрації Максим Шкуро. Серед знакових подій – акція з безкоштовного флюорографічного обстеження до Дня боротьби з туберкульозом, відкриття велопарковки біля адміністрації, проведення благодійного весняного ярмарку для допомоги військовим та суботників. Також голова адміністрації поінформував про будівництво дитячого садка на Гарматній, 41 та завершення реконструкції дитсадка № 255.

Під час ефіру керівник району Максим Шкуро відповів на звернення жителів, які надійшли до радіостанції. Мешканці звернулися з проханням прибрати стихійне сміттєзвалище між будинками на вул. Курська 13в, Єреванська 14д та Єреванська 14є в районі гаражів, і на перехресті вул. Краснодонської та вул. Локомотивної, де на схилі постійно влаштовують сміттєзвалище. Керівник району запевнив, що сміттєзвалища на території Солом’янського району  будуть ліквідовані найближчим часом.

Ще одну проблему порушили жителі – зсуви ґрунту на Батиєвій горі по вул. Краснодонській на Локомотивну з боку Кудряшова. У Солом’янському районі існує три об’єкти, пов’язані з зсувом ґрунту. Небезпечні ділянки на схилах Совської балки та Батиєвої гори включено до Програми економічного і соціального розвитку м.Києва на 2015 рік. Зокрема, для робіт на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської передбачено 6,5 млн. грн.

Голова адміністрації Максим Шкуро розповів про проведення суботників. Найближчі відбудуться 4 квітня в парку «Відрадний» та 25 квітня в Ландшафтному парку.

Аудіоматеріали: радіо «Київ»

Запис ефіру голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Шкуро на радіо «Київ»

Фотогалерея

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена