Головна  →  Новини  →  12 травня 2015

У Солом’янському районі відзначили День Перемоги

У Солом’янському районі відзначили День Перемоги

9 травня в парку імені М.Островського відбулися заходи з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі.

Урочистості розпочалися з ходи-реквієму та покладання квітів до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам під звуки оркестру Національної академії внутрішніх справ.

Керівництво району на чолі з головою адміністрації Максимом Шкуро, разом з ректором Національної академії внутрішніх справ Володимиром Чернєєм, начальником Національного університету оборони Василем Телелимом, ветеранами, представниками громадських організацій, учнями, студентами й жителями району поклали квіти до меморіалу та вшанували пам’ять про загиблих.

Після офіційної частини та покладання квітів до меморіалу, на Повітрофлотському проспекті, який спеціально перекрили, відбувся флеш-моб під пісню «Повертайся, живим!» у виконанні учнів шкіл району.

У заході взяли участь перший заступник голови Володимир Бялковський, заступник голови Олена Максимова, керівник апарату Петро Макаренко, працівники адміністрації, голова Солом’янської районної в м. Києві організації ветеранів Борис Парафейніков, ветерани Другої Світової війни.

Заключним акордом заходу став святковий концерт самодіяльних колективів і відомих виконавців. Також вперше відбувся концерт за участю хорових і духових колективів району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Вибори 2020

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена